FB: #kredyty #Koniecpol #pozyczki #banki #doradztwo

Bank Expert to jeden z pierwszych portali z dedykowaną ofertą dla klientów z Koniecpola. Jako pierwsi w 2007 roku wdrożyliśmy usługę umożliwiającą klientom wybór kredytu mieszkaniowego, konsolidacyjnego, refinansowego lub pożyczki hipotecznej z bezpłatną asystą konsultanta. Przez 9 lat wraz z doradcami finansowymi Expander, Open Finance i Notus Finanse zwiększamy świadomość finansową Polaków, ułatwiając dostęp do pożądanych informacji o bankach, nieszablonowych rozwiązań i najnowszych promocji.

Bank Expert to portal stworzony z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów. Ci ostatni już wkrótce będą mogli pobrać specjalną aplikację umożliwiającą szybki kontakt z bankami z Koniecpola. Zapraszamy do śledzenia naszego Fan Page-a.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym w Koniecpolu (obszar działania Koniecpol i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.